Trudno uwierzyć ale rozłożył się bez żadnych problemów. I osłony termiczne. I lustro. Wszystko się… Przeczytaj wpisJWST
Tak tylko troszeczkę nietypowy z uwagi na trajektorię lotu i miejsce gdzie stoi barka. Większość… Przeczytaj wpisDziś dość nietypowy start F9
Najpierw dobra wiadomość – JWST się rozkłada bez żadnych problemów. W sumie zostały już tylko… Przeczytaj wpisTrochę się dzieje
Dzisiejsza nowość od Elona i NSF – Starship SN 24 będzie miał oba zbiorniki do… Przeczytaj wpis24 ma mieć modyfikacje