Jak ktoś się zastanawia kiedy SpaceX będzie gotowy do lotu, to wygląda na to że… Przeczytaj wpisSiódemka na złom
W sumie to zgodnie z przewidywaniami – Eric Berger pisze że FAA znowu przesunie podjęcie… Przeczytaj wpisZnowu kubeł zimnej wody
Nie mogłem się dziś wybrać na start F9, ale pogoda była nieciekawa więc mała strata.… Przeczytaj wpisTakie to wszystko proste
Jak jeszcze nie dostaliście emaila z prośba o podanie konta by nigeryjski astronauta który utknął… Przeczytaj wpisNigeryjski astronauta
RocketLab w końcu panuje naprawdę użyć ponownie pierwszy stopień. W tym locie helikopter ma złapać… Przeczytaj wpisElectron wyładniał
Czyli jak zauważyliście mogę raczej spokojnie jechać na wakacje. NASA rozważa trzy opcje z których… Przeczytaj wpisSLS jest trochę nudny
Zrobiłem zdjęcie bo pewnie zaraz zniknie. Wygląda na to że albo ktoś shackował NASA albo… Przeczytaj wpisNASA
Po dłuższej przerwie z uwagi na wściekłego wirusa, CCSFS znowu organizuje „family day”! W tym… Przeczytaj wpisSzykuje się ciekawy dzień
Dwie lalki Barbie poleciały na ISS i jak widać zrobiły sobie sesję zdjęciową w Cupoli.… Przeczytaj wpisBarbie in Space!
Nie, to nie będzie post o Yellowstone. Byłem tam kiedyś i okazało się że jestem… Przeczytaj wpisO gejzerach i helu