Patrzę na zdjęcia z lądowania i oba boostery lądowały na trzech silnikach – tzn. hamowały trzema ale blisko ziemi wyłączyły dwa i samo lądowanie było na jednym. To jakaś nowość o której jeszcze nie słyszałem. Zaraz sprawdzę co na NSF piszą o tym… Podziel się: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Bluesky (Otwiera się w nowym oknie) Bluesky Share on Threads (Otwiera się w nowym oknie) Threads Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram Share on Reddit (Otwiera się w nowym oknie) Reddit Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie…