https://player.vimeo.com/video/646668430?h=29044d076e Fajna animacja pokazująca mniej więcej jak Rosja zestrzeliła swojego satelitę i dlaczego jest tyle odłamków. Podziel się: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Bluesky (Otwiera się w nowym oknie) Bluesky Share on Threads (Otwiera się w nowym oknie) Threads Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram Share on Reddit (Otwiera się w nowym oknie) Reddit Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie…