Zapomniałem zupełnie że przy okazji wizyty w Port Canaveral zrobiłem zdjęcie B1051-13 – niestety nie w całości, bo stał jakiś masowiec i mi zasłaniał, ale widać jak brudny jest booster. Podziel się: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Bluesky (Otwiera się w nowym oknie) Bluesky Share on Threads (Otwiera się w nowym oknie) Threads Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram Share on Reddit (Otwiera się w nowym oknie) Reddit Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie…