Bardzo prosty konkurs

Jako ze nazbierało się trochę śmiecia, to trzeba go rozdać. Co się komu trafi będzie dziełem przypadku – zgodnie z zasadami SWAG nie należy narzekać na to co się komu trafiło bo nie chodzi o zdobycze materialne ale o cholera wie co 😉 Samo dostarczenie nagród potrwa niewiele mniej niż sam konkurs ale jeżeli SpaceX i firma wysyłająca paczki staną na wysokości zadania to istnieje szansa że przesyłki dotrą przed świetami.

Zasady konkursu – pod tym postem na Disqus (nie Facebook, wpisy na FB będą czytane ale nie wchodzą do konkursu!) wpisujemy swoje typy. Liczy się data wpisu, jak będzie znacznik że wpis był edytowany to staje się nieważny (bo potem nie wiadomo czy nie został zmodyfikowany po dacie zakończenia wpisów). Jak ktoś chce zmienić swój typ to może wstawić następny post z nowym typem i informacją że poprzedni jest nieważny. Data wpisu musi być przed 1 czerwca 2023 0:00 czasu EDT (czyli 31 maja 18:00 czasu polskiego). Czyli macie jakiś tydzień. Logika nakazuje poczekanie z wstawieniem swojego typu do ostaniej chwili, bo może jakieś nowe informacje się pojawią? Logika nakazuje także nie dzielenie się tym wpisem, bo im więcej chętnych tym mniejsze szanse na wygraną + więcej roboty dla mnie żeby sprawdzić kto wygrał.

Co wpisujemy? Naszą przewidywaną datę i czas (znowu wg. czasu EST czyli Polska + 6 godzin) kiedy z platformy w Boca Chica uniesie się następny Starship/SuperHeavy. Z dokładnością do sekundy (żeby ograniczyć prawdopodobieństwo dwóch osób na 1 miejscu). Jakby wybuchł na platformie zanim się ruszy, to liczymy T-0 kiedy miał się ruszyć ale tylko jak to było końcowe odliczanie – jak pieprznie w czasie testu statycznego to się nie liczy i wtedy konkurs się wydłuży aż znowu odbudują platformę i spróbują po raz trzeci.

Dla ułatwienia – SpaceX planuje następny lot na lipiec tego roku co powoduje że mam nadzieję że ten konkurs będzie troszkę krótszy niż poprzednie.

A jak wam się chce rzucać przewidywaniami to możecie dodać co waszym zdaniem będzie pierwsze – start drugiego Starship, start Vulcan, start przedostatniej Delta 4 Heavy czy załogowy lot Starlinera 😉 Ale to nie jest punktowane.

Tu macie zdjęcie śmieci jakie nazbierałam i które będą nagrodami. Ilość nagrodzonych będzie nieznana (ale nie mniej niż 3 osoby a nie więcej niż 10) i zależy od moich możliwości emocjonalnego rozstania się z niektórymi śmieciami i zapakowania tego w koperty a także umiejętności posortowania wpisów wg. odległości od daty/czasu startu. Zwycięzcy beda mogli sugerować co im się najbardziej z tego bałaganu podoba i te sugestie zostaną wzięte pod uwagę.

Jak nie macie zapotrzebowania na te śmieci to polecam technikę Radka który wystawił je w licytacji WOŚP – w ten sposób wasza wygrana może uratować życie komuś.

Oczywiście RODO czy jak to się tam w Polsce nazywa będzie ścisłe przestrzegane – dane wygrywających zostaną sprzedane serwisom oferującym internetowe kasyna w których zawsze się wygrywa, dostęp do słabej jakości porno za wygórowaną cenę oraz oferty uzyskania znacznej ilości Bitcoin po przelaniu niewielkiej kwoty na specyficzny adres.

To co? Gotowi? 3…2…1… Zaczynamy!

Marek Cyzio Opublikowane przez: