SpaceX udostępnił dziś na Instagramie zdjęcie modułu BEAM firmy Bigelow wsadzanego do bagażnika Dragona. BEAM jest spory, ale bagażnik jest większy i BEAM wchodzi bez problemu. Edycja – pojawił się też filmik pokazujący jak BEAM będzie instalowany: Podziel się: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Bluesky (Otwiera się w nowym oknie) Bluesky Share on Threads (Otwiera się w nowym oknie) Threads Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram Share on Reddit (Otwiera się w nowym oknie) Reddit Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie…