Zdjęcie 30 minut temu – nad nasze okolice przyszła bardzo, ale to bardzo brzydka pogoda. Do tego podobno SpaceX ma znowu problem z nieszczelnym zbiornikiem helu = szanse na start dzis sa zerowe. Nie wybieram sie nawet. Podziel się: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Bluesky (Otwiera się w nowym oknie) Bluesky Share on Threads (Otwiera się w nowym oknie) Threads Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram Share on Reddit (Otwiera się w nowym oknie) Reddit Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie…