https://www.facebook.com/spaceheadnews/photos/a.307358872790911.1073741828.306497482877050/460240470836083/?type=3 Jest dziura w barce. Ciekawe jak powstała – w wyniku uderzenia czy eksplozji? Podziel się: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Bluesky (Otwiera się w nowym oknie) Bluesky Share on Threads (Otwiera się w nowym oknie) Threads Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram Share on Reddit (Otwiera się w nowym oknie) Reddit Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie…