Booster 19 has exited MB1. Live commentary will start soon!@NASASpaceflight | https://t.co/VfJ4kB5ay3 pic.twitter.com/byrBgHXno9— MattZ (@wvmattz) February 1, 2026 B19 w końcu wyruszył na platformę. Ciekawe czy zdąży tam dojechać jeszcze w styczniu? Podziel się: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Bluesky (Otwiera się w nowym oknie) Bluesky Share on Threads (Otwiera się w nowym oknie) Threads Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram Share on Reddit (Otwiera się w nowym oknie) Reddit Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie…