Orzeł nad osiedlem Sokół w porcie Jutro będą go kładli Statki w porcie Wolę sokoły od orłów Desperaci moczą pupy w raczej jeszcze chłodnym Atlantyku (woda ma tylko 24C) Sporo ludzi na plaży Sokół w dużej rozdzielczości Podziel się: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Bluesky (Otwiera się w nowym oknie) Bluesky Share on Threads (Otwiera się w nowym oknie) Threads Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram Share on Reddit (Otwiera się w nowym oknie) Reddit Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie…