Ma ktoś niepotrzebne $1200?

Czy nie ma ktoś niepotrzebnych $1200 które mógłby mi dać w celu zakupienia biletu na imprezę na której będzie Buzz Aldrin i John Travolta a która odbędzie się w budynku Saturn V w KSC? W ramach imprezy będzie obiad, nieograniczone drinki, transport limuzyną do KSC i możliwość zrobienia sobie zdjęcia z oboma panami. W ramach tej ceny jest wliczone także zdjęcie z prowadzącymi, płyta CD ze zdjęciami oraz DVD z filmem. Myślę że połączenie baru z nieograniczoną ilością alkoholu i faceta któremu można dopiec mrucząc że był drugi lub wkurzyć go pytając o UFO może być ciekawe. A zdjęcia na CD oraz film na DVD mogą być niezwykłą pamiątką z tego spotkania. 
Za dodatkowy $1000 można sobie kupić osobiste spotkanie z Aldrinem i Travoltą. I siedzenie przy jednym stole w czasie obiadu. I jeszcze więcej drinków (wieczorem, w hotelowej restauracji, w towarzystwie Aldrina i Travolty). I śniadanie z astronautom i aktorem. A jak ktoś jest jeszcze nie przekonany, to dla polukrowania tej super okazji Buzz Aldrin wręczy koszulkę z napisem „zabierz swoją dupę na Marsa”. 
Niby dużo pieniędzy, ale z drugiej strony wydałem na marny obiektyw do robienia zdjęć rakietom więcej. Więc może zaszaleć i iść na ten obiad? 
Marek Cyzio Opublikowane przez: