Następne zdjęcie tajemniczego samolotu!

Wiele nie widać, ale można zauważyć że na pewno nie jest to żaden ze znanych samolotów – ani F-117, ani B-2. Według osoby która zrobiła to zdjęcie, samolot wykonywał niezwykłe manewry – ostre zakręty o 180 stopni w kształcie litery S. Jednocześnie był całkowicie cichy (to akurat można wytłumaczyć wysokością na której leciał).

To najprawdopodobniej ten sam samolot o którym pisałem jakiś czas temu a który zauważono nad Texasem. Tym razem latał nad Kansas. Co to jest? Tego opinia publiczna nie wie. Raczej nie jest to RQ-180, jako że doniesienia z Texasu sugerują że pojazd jest załogowy. Możliwe że jest to legendarna „Aurora” która stała się na tyle przestarzała że USAF zdecydowało się powoli zapoznać opinię publiczną z jej istnieniem. Możliwe też że jest to jeden z pierwszych egzemplarzy nowego bombowca o którym mówił generał Thomas. Wiadomo że Area 51 od dawna intensywnie nad czymś pracuje. Doniesienia o dziwnych pojazdach pojawiają się już od pewnego czasu. Sądząc z tego że samolot coraz częściej daje się sfotografować, jesteśmy już blisko jego ujawnienia.

Edycja: pojawił się lekko głupawy artykuł na Gizmodo próbujący wyjaśnić co to może być. Jak komuś się nudzi to można to przeczytać, ale moim zdaniem autor wyciąga błędne wnioski.

Marek Cyzio Opublikowane przez: