Nowe statki w Port Canaveral

Freedom of The Seas przy nowym terminalu 1 widziany z Exploration Tower

Jak donosi Florida Today, Port Canaveral przeżywa gwałtowny wzrost. Tym razem Carnival obiecał nam nowe statki. Przede wszystkim Carnival Sensation zostanie zamieniony na Carnival Victory, który jest o 1/3 większy. A poza tym to w grudniu 2016 pojawi się w porcie na stałe Carnival Magic – najnowszy i największy statek tej firmy. W ten sposób Carnival będzie miał trzy statki w porcie – Magic, Victory i Sunshine. Carnival planuje też coś nowego – pojawią się wycieczki statkiem na Bermudy. 
Także Royal Caribbean nie próżnuje – w 2016 roku pojawi się w Port Canaveral Oasis of the Seas – największy z ich statków. 
A ostatnią linią planującą pojawienie się nowego statku jest Norwegian – ich The Spirit będzie pływał z Port Canaveral w sezonie zimowym. Jednak Norwegian planuje też oferować mieszkańcom Florydy bardzo ciekawą opcję – będzie można wsiąść na statek w Port Canaveral, popłynąć nim na Bahamy a następnie do NYC, spędzić tam dzień np. robiąc zakupy czy też zwiedzając i na koniec wrócić do Port Canaveral. 
Marek Cyzio Opublikowane przez: