Posprzątane

https://x.com/davill/status/2070122953052983796?s=46&t=NiJzDYe3CFsI9bz5DJBjOg

Blue Origin się chwali że posprzątali na LC-36. I że mogą w końcu zacząć odbudowywać infrastrukturę. Ciekawe co zrobią z tą uszkodzoną wieżą? Chodzą słuchy że ją zdemontują i odbudują – przede wszystkim dlatego że nowy system składania rakiety wymaga modyfikacji elementów które są „wyżej” i po prostu będzie łatwiej jak będą one na ziemi. Ciekawe ile im zejdzie z tą naprawą? Jak widzicie Limp się nadal odgraża że wystartują w tym roku. A ja nadal jestem sceptycznie nastawiony. Ale kto wie – może rzeczywiście da się to wszystko naprawić w kilka miesięcy jak się pogoni ludzi do pracy na 3 zmiany?

Marek Cyzio Opublikowane przez: