Jeszcze miesiąc do oficjalnego rozpoczęcia sezonu, a tu już mamy pierwszy sztorm na Pacyfiku o pięknej nazwie Aletta: Na Atlantyku też się coś kisiło, ale się rozwiało: Podziel się: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Bluesky (Otwiera się w nowym oknie) Bluesky Share on Threads (Otwiera się w nowym oknie) Threads Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram Share on Reddit (Otwiera się w nowym oknie) Reddit Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie…