T Y S I Ą C

Tysięczny post na blogu!!!! Tak, to już tysiąc postów i prawie trzy lata pisania bloga. Wiele się w ciągu tych trzech lat zmieniło – jak zaczynałem to promy kosmiczne jszcze latały a SpaceX dopiero myślał o pierwszym starcie Falcona 9. Jedyne co się nie zmieniło to Virgin Galactic – zarówno w 2010 jak i w 2013 obiecywali że ich komercyjne loty rozpoczną się „już niedługo”.

W ciągu tych prawie trzech lat blog zanotował prawie pół miliona odwiedzin – najwięcej z Polski, ale na dalszych miejscach są USA, Anglia, Niemcy, Kanada, Holandia, Francja, Austria, Rosja i Turcja.

Najczęściej oglądany post to ten o lądowaniu promu kosmicznego Discovery, na drugie miejsce wspiął się post o Huzarach w Kennedy Space Center a na trzecim o dziwo znajduje się mój mini test Tesli Model S. Czwarte miejsce przypadło startowi Discovery a piąte postowi w którym Discovery odlatuje do Waszyngtonu.

Wszystkim stałym czytelnikom bardzo dziękuję za wsparcie i komentarze i mam nadzieję że następny tysiąc będzie równie ciekawy. Aha, nie zapomniałem o konkursie, będzie na dniach!

Marek Cyzio Opublikowane przez: