Trudno powiedzieć ile w tym prawdy

Stacja TV znana z nieustannego kłamania na wszelkie tematy (FOX News) puściła wywiad z ex. Szefem amerykańskiego wywiadu o UFO. Facet twierdzi że UFO dysponuje technologiami które nadal nie są dostępne dla nas – a w szczególności możliwość poruszania się w atmosferze bez powodowania fali uderzeniowej, możliwość zmiany kierunku z olbrzymimi przeciążeniami. Wydaje się także że UFO może w podobny sposób podróżować pod wodą – z prędkościami które są nierealne dla obecnych technologii. Dyrektor twierdzi także że istnieją podejrzenia że UFO manipuluje pogodą także we wrogi dla ludzi sposób. Jednocześnie obiekty te są na tyle metaliczne że pojawiają się na radarach. Są także wystarczająco ciepłe by zarejestrowały je kamery termowizyjne.

Ile w tym prawdy? Trudno mi powiedzieć. FOX News nie jest stacją telewizyjną która znana jest z podawania faktów a wręcz przeciwnie – to co leci z ich kanału jest zwykle spekulacjami i oszustwami. Stacja ostatnio jest silnie pro-rosyjska co dodatkowo ogranicza moją wiarę w to co tam mówią. Ten dyrektor wywiadu był mianowany przez Trumpa a jak wiecie Trump się lubił otaczać ludźmi wierzącymi w najdziwniejsze teorie spiskowe. Dlatego raczej na razie nie ekscytował bym się tymi doniesieniami. Ale coś w tym jest jako że są video, raporty itp. I jest ich zdecydowanie za dużo by były to zupełnie przypadki.

Pożyjemy, zobaczymy. Ja w każdym razie przeszufladkowałem moją opinię o tym że możemy być odwiedzani przez jakąś inną, zaawansowaną cywilizacje z „kompletna bzdura” do „mam za mało danych ale nie odrzucam tej teorii”.

Marek Cyzio Opublikowane przez: