UFOć temu raportowi?

Pojawił się zdeklasyfikowany raport na temat UFO z 25 czerwca 2021. Spore kawałki są wyredagowane, ale przeglądając go doszedłem do następujących konkluzji:

  • jakaś część UFO to ściśle tajne urządzenia USA – dlatego jest wyredagowanych wiele akapitów które wydawały by się zupełnie „niewinne” – np. „typowe kształty”.
  • jest podejrzenie że niektóre z UFO mogą być ściśle tajnymi urządzeniami Rosji lub Chin, ale nie widać by raport jakoś szczególnie wskazywał na taką opcję, raczej zauważa że to możliwe
  • reszta to albo zjawiska atmosferyczne, albo ptaki, balony, normalne samoloty itp.
  • istnieje także grupka UFO które nie dają się zakwalifikować do żadnej z tych kategorii, ale wcale nie oznacza to że odwiedzają nas obcy – raport zauważa że obserwacje w których zauważono możliwości UFO spoza zakresu możliwości jakie są dostępne mogą być wytłumaczone błędami w obserwacjach i nie wskazują jednoznacznie na istnienie czegoś co potrafi poruszać się lepiej niż pozwalają na to dostępne technologie.
  • ciekawe jest także zauważenie że nad takimi technologiami prawdopodobnie pracują prywatne firmy nie związane bezpośrednio z rządami państw i że część UFO może należeć do tej kategorii

Podsumowując – pomimo deklasyfikacji tajnych raportów nadal nie ma żadnych dowodów na odwiedzanie nas przez obce cywilizacje, w szczególności zainteresowane zawartością naszych odbytów. I tym analnym akcentem zakończę ten post.

Marek Cyzio Opublikowane przez: