Na stacjach nie ma paliwa, w sklepach konserw i wody. Najnowsza prognoza wygląda jeszcze gorzej niz wcześniejsze. Ogłoszono obowiązkową ewakuację wysp obok mnie. Lądu jeszcze nie ewakuują ale po najnowszej prognozie to sie moze zmienić. Podziel się: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Bluesky (Otwiera się w nowym oknie) Bluesky Share on Threads (Otwiera się w nowym oknie) Threads Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram Share on Reddit (Otwiera się w nowym oknie) Reddit Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie…