Mała porcja zdjęć z wyskoku do Stennis Space Center. Taj jak pisałem wcześniej – cały wyskok może co najwyżej służyć do chwalenia się „byłem w Stennis”, jako że (jak widać na zdjęciach) za wiele się tam nie widzi. Podziel się: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Bluesky (Otwiera się w nowym oknie) Bluesky Share on Threads (Otwiera się w nowym oknie) Threads Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram Share on Reddit (Otwiera się w nowym oknie) Reddit Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie…