Hmm, mam wrażenie że już kiedyś użyłem tego tytułu 😉 A poważnie to BO jak…
Kategoria: SpaceX
Miałem nadzieję że najlepszym dowcipem primaaprilisowym będzie informacja o połączeniu się Blue Origin i RocketLab…
Niedobrze. Starlinki nie miały wybuchać na orbicie bo to powoduje powstanie dużej ilości kosmicznego śmiecia.