Byłem wczoraj w porcie i akurat stała 1058-12. Wygląda bardzo dobrze jak na 12 lotów: Pomimo 12 lotów logo NASA jest nadal widoczne. Amerykańska flaga też. Ciekawe ile razy jeszcze ją zobaczę w porcie? Podziel się: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Bluesky (Otwiera się w nowym oknie) Bluesky Share on Threads (Otwiera się w nowym oknie) Threads Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Share on Telegram (Otwiera się w nowym oknie) Telegram Share on Reddit (Otwiera się w nowym oknie) Reddit Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie…