Głosowanie – rzuć złotówkę!!!

Kochane czytelniczki i czytelnicy! Mam do was WIELKĄ prośbę! Jest taka sprawa – jak widać próbuję swoich sił w konkursie blog roku 2012. I od dziś do 31 stycznia 2013 można wyrażać swoją opinię na temat blogu. Wyrażenie opinii kosztuje 1.23 złotego. Wszystkie(*) pieniądze idą na niepełnosprawne dzieci, więc nie musicie czuć wyrzutów sumienia że ktoś na tym zarabia.

Jak zagłosować?

  • wyślij SMS’a na numer 7122 w treści wpisując „G00521” (uwaga, nie może być żadnych spacji a 0 to cyferka zero a nie literka O)
  • tylko JEDEN SMS z jednego numeru telefonu

Żeby mieć jakiekolwiek szanse muszę zebrać ponad tysiąc głosów. Około tysiąca osób dziennie zagląda na tego bloga, więc gdyby co 10 zagłosował to są szanse że do końca stycznia się uda. Głosować można chyba wyłącznie z terytorium Polski, bo jak próbowałem sam na siebie zagłosować to telefon mi powiedział że numer +487122 nie jest dobry.

Uwaga! Oświadczam publicznie że jeżeli jakimś cudem uda mi się cokolwiek wygrać, to nagrodę lub jej równowartość pieniężną przekażę na pomoc chorym dzieciom w Polsce.

I drugie oświadczenie – jeżeli przekroczę 1000 głosów SMS to wpłacę 250 PLN na konto jakiejś fundacji pomocy dzieciom w Polsce. Żeby wyrównać to co zabrał fiskus.

Oficjalny regulamin głosowania jest dostępny tutaj.

(*) Jak ktoś słusznie zauważył – z tych 1.23 PLN, 23 grosze weźmie sobie rząd. Więc dla niepełnosprawnych dzieci zostanie złotówka, a i to pewnie nie bo operator komórek oraz operator skróconego numeru też chcą swoją dolę. 

Marek Cyzio Opublikowane przez: