Szybki konkurs

Jako że mam nadal kilka naszywek SpaceX do rozdania, to dziś szybki konkurs. Oczywiście jak zwykle o Tesla Motors 🙂 Za kilka dni firma opublikuje wyniki finansowe i możemy się pobawić w zgadywankę. Wpisujemy pod spodem dwie wartości, jedną boolean i jedną positive integer:

  • pierwsza to „Tesla wykaże zyski za Q3 2018” – Elon obiecał że Tesla wykaże zysk za Q3 i od tego czasu zawsze będzie zyskowna więc wpisujemy „tak” jeżeli wierzymy w zapewnienia Elona i „nie” jeżeli jesteśmy niewybrednymi sceptykami
  • druga to ilość egzemplarzy Model 3 które udało się firmie sprzedać (uwaga – sprzedać a nie wyprodukować). Dla ułatwienia dodam że oczekuje się pomiędzy 50k a 55k egzemplarzy a CleanTechnica podała cyferkę 51821.

Nie trafienie z pierwszą wartością dyskwalifikuje z konkursu niezależnie od tego jak blisko się było z ilością egzemplarzy. Wygranym/wygraną będzie osoba która poprawnie zgadnie pierwszą wartość i będzie najbliższa (wartość bezwzględna) drugiej wartości. W przypadku gdy będzie więcej niż jeden wygrany, dokonam jakiejś arbitralnej decyzji zmieniającej zasady (np. panie mają pierwszeństwo albo będą dwie nagrody albo dostanie ten kto często pisze komentarze).

Swoje predykcje wpisujemy do końca 28 września wg. EDT (czyli mój czas = macie kilka godzin ekstra) jako komentarze pod tym postem. O tym że warto użyć konta które mogę potem w jakiś sposób powiązać z osobą która ma otrzymać naszywkę nie muszę chyba mówić! Anonimowe wpisy będą ignorowane.

Marek Cyzio Opublikowane przez: